Про компанію


SPA MINEROL CLUB – українська компанія, яка працює в індустрії здоров’я.

Починаючи з 2007 року компанія займається виготовленням та продажем мультимінерального комплексу Мінерол, який є життєдайним джерелом корисних мінералів для підтримки здоров’я та довголіття. А також виробництвом корисних продуктів на його основі для догляду за тілом, контролю ваги та очищення організму.

Гордість компанії – це визнання мінерального комплексу Мінерол у 35-и країнах світу, де продукцію бренду знають та люблять. В Україні понад 50,000 сімей є клієнтами SPA MINEROL CLUB і ця цифра постійно зростає.

SPA MINEROL CLUB – це спільнота незалежних консультантів, яких об’єднує одна мета: підтримувати якісне, здорове та яскраве життя сьогодні, щоб насолоджуватися здоровим щасливим довголіттям у майбутньому. Саме таке життя і є справжньою мрією кожного прихильника компанії SPA MINEROL CLUB.

Місія SPA MINEROL CLUB

Усі зусилля працівників компанії спрямовані на те, щоб кожен незалежний консультант або клієнт мав змогу з року в рік покращувати свій матеріальний стан, фізичне та психологічне здоров’я й добробут як сьогодні, так і у майбутньому! Україні понад 50,000 сімей є клієнтами SPA MINEROL CLUB і ця цифра постійно зростає.

Зі SPA MINEROL CLUB можна стати багатшим не тільки матеріально, а й духовно. Саме через це крім розвитку лінійки унікальних продуктів, бренд приділяє велику увагу численним просвітницьким програмам.

Програма лояльності від SPA MINEROL CLUB

Компанія розробила для своїх клієнтів особливу програму лояльності, де передбачено багато різноманітних видів винагород та бонусів. Покупцям продукції бренду пропонуються приємні бонуси за персональні покупки. Для тих, кого цікавить додатковий дохід, програмою лояльності передбачені грошові виплати на основі обсягу залученої групи нових клієнтів. Лідери ж, які є партнерами компанії SPA MINEROL CLUB і разом з брендом будують власну кар’єру, отримують щедрі винагороди.

Наука в основі продуктів SPA MINEROL CLUB

Гордістю компанії є те, що основним компонентом лінійки продукції для здоров’я та довголіття виступає унікальна дієтична добавка на основі природного мінерального комплексу Мінерол. На сайті бренду можна більш детально ознайомитися з усіма особливостями цієї добавки, а також науковим підґрунтям, що стоїть за її створенням. За розробкою продукції компанії стоять висококваліфіковані люди – ми раді представити вам президента компанії та наукового керівника усіх проектів.


Познайомтеся – Людмила Миколаївна Борисенко


Базова освіта:

• Хімік-технолог (технології хутра та шкіри);

• Патентознавець;

• Наукове звання Доктор сільськогосподарських наук НАНУ.

Окрім цього Людмила Миколаївна була обрана:

• Членом наукової ради з захисту дисертацій Київського національного університету технологій та дизайну;

• Членом наукової ради з захисту дисертацій НУБіП (Національного університету біоресурсів і природокористування) за спеціальністю біохімія;

• Академіком Міжнародної академії біотехнологій;

• Академіком Європейської академії природничих наук;

• Академіком Міжнародної академії екології;

• Є автором понад 30-и винаходів, у тому числі 7 винаходів на основі комплексу Мінерол;

• Автором багатьох публікацій на тему харчування.


Людмила Миколаївна не зупиняється на досягнутому:

• З 2015 року вона очолює кафедру сучасної дієтології у Європейському інституті природничо-наукових досліджень, що знаходиться у Дрездені в Німеччині;

• Вона розробила й затвердила авторську програму навчання для свого курсу у цьому інституті, а також для дистанційного навчання;

• Успішно закінчила курс «Макро- і мікроелементи у лікарській практиці» (курс А. В. Скального при науковому центрі відновлюваної медицини та курортології). Не можна також обійти увагою відзнаки за досягнення Людмили Миколаївни:

• Відзнака «За значний особистий вклад у розвиток економіки та науки України»;

• Медалі імені Мечникова, Парацельса та медаль «Видатний натуропат Європи» за особливі досягнення в області натуральної медицини;

• У 2020 році увійшла в Національний рейтинг "ТОП 100 видатних жінок Київщини".


До чого ж тут Мінерол?


Згадаємо історію. Найвизначніші досягнення останніх десятиліть довели, що народження найкращих ідей відбувається на перетині різних галузей.

Здобутки президента компанії SPA MINEROL CLUB у різних галузях виробництва та науки є базою, на якій був розроблений мінеральний комплекс Мінерол. Зараз в деяких містах України є магазини екологічних та органічних товарів «Organic Club» та представництва SPA MINEROL CLUB, за якими стоїть велика спільнота однодумців.