30-ти денний курс очищення організму за допомогою Мінеролу

100 пакетиків Мінеролу на 30 днів 100 пакетиків Мінеролу на 30 днів

Курс очищення містить

section-img31.png
Мінерол унікальний природний DETOX-КОМПЛЕКС до складу якого входять більше, ніж 70 органічних мінералів.
Мінерол виготовляється на основі природного мінералу монтморилоніту з донних відкладень молюсків і водоростей з глибини 70 метрів. Мінерол - м'який природний сорбент з лужною реакцією. Завдяки пористій структурі, має високу сорбційна (поглинаючу) здатність, очищує кров, печінку, судини і весь організм від токсинів, консервантів, барвників, шкідливих харчових добавок (Е), важких металів, і радіонуклідів. Мінерол – це 70 органічних мінералів, які доповнюють їх дефіцит в організмі і відновлюють pH крові, завдяки потужному потенціалу лужних мінералів, частка яких у Мінеролі становить більше, ніж 70%.
Книга "ФОРМУЛА ЗДОРОВ'Я"
автори:
Л. Борисенко,
Е. Стародубцев.
Книга

Чому ми хворіємо?

Можливо це прозвучить дивно, але наш організм «спроектований» таким чином, що здатний справлятися з більшістю захворювань самостійно. Функція саморегуляції закладена в нас природою! Але забруднене міське повітря, радіація, ароматизатори, барвники, незбалансоване харчування, трансжири, неякісна вода, фармпрепарати та інші токсини порушують цю систему і повільно руйнують нас зсередини. Деякі джерела стверджують, що впродовж року з їжею і водою людина може спожити до 10 кг отруйних речовин і токсинів!

Будь-яке захворювання має всього 3 основні причини:

забруднення організму
нестача мінералів
закислення організму

Мінерол -
це 70 органічних мінералів докембрійського періоду з молюсків і водоростей.

Кремній
Його дефіцит прискорює старіння, призводить до хронічної втоми і провокує виникнення онкозахворювань. Спричиняє атеросклероз, інфаркт, інсульт, кам’яної хвороби..
Кремній
Кальцій
Нестача цього елементу призводить до зниження імунітету, в поєднанні з іншими факторами провокує випадіння волосся, зубів і дефекти нігтів. Спричиняє крихкість кісток, утворення наростів, ущільнення, тощо.
Кальцій
Хром
Основна функція цього елементу - регуляція цукру в крові. Його нестача провокує виникнення діабету, атеросклерозу, порушення в роботі щитовидної залози і зниження імунітету.
Хром
Залізо
Дефіцит заліза входить в топ-10 загроз для здоров'я за версією ВООЗ. Призводить до стомлення, зниження імунітету, провокує рак шлунку .
Залізо
image
Йод
Йод
Йод.
Цинк
Цинк
Дефіцит цинку - це висока ймовірність проблем із волосся та нігтями, захворювань шкіри та неврологічні захворювання.
Магній
Магній
Найважливіший мінерал для вашого серця. Його дефіцит провокує оніміння і втрату чутливості кінцівок, часті головні болі, судоми, карієс, швидку стомлюваність.
Селен
Селен
Знижує ризик онкозахворювань майже на 40%, а смертність від них - на 50%. Захищає печінку, шкіру і м'язи від токсинів.

Мінерол очищує Ваш організм, виводить токсини, компенсує дефіцит мінералів і підлужнює кров.

Очищення крові
Очищення крові
Очищення шлунково-кишкового тракту
Очищення шлунково-кишкового тракту
Нормалізація тиску
Нормалізація тиску
Зміцнення судинних стінок
Зміцнення судинних стінок
Очищення печінки
Очищення печінки
Повноцінне мінеральне живлення
Повноцінне мінеральне живлення
Відновлення суглобів і кісток
Відновлення суглобів і кісток
Стабілізація рівня цукру
Стабілізація рівня цукру

Вже тисячі людей вдячні Мінеролу

Відгуки споживачів надано мовою оригіналу.
book
Чи знаєте Ви хоча б один засіб, про який опублікована ціла книга, яка містить тільки відгуки? Прочитайте їх і, напевно, Ви знайдете багато історій, схожих на власну !

Чому Мінерол необхідний при

Оберіть захворювання зі списку, щоб дізнатися про механізм дії Мінеролу в конкретному випадку і отримати рекомендації стосовно прийому
Механізм дії Мінеролу:
Оскільки Мінерол є джерелом кремнію, він сприяє зміцненню стінок судин, виводить зайвий шкідливий холестерин і нормалізує формулу крові. Сприяє виробленню альфа-холестерину (корисний холестерин, який знижує ризик виникнення атеросклерозу).
Результати досліджень :
 • За 21 день прийому Мінеролу результат аналізу показав зниження рівня холестерину в 2, а зниження ризику атеросклерозу - в 3 рази
 • Зросла кількість еритроцитів і підвищився гемоглобін, що свідчить про позитивний вплив на клітини кровотворної системи
 • Нормалізувалися функції печінки і жовчовивідних шляхів
 • Зріс потенціал імунної системи та знизився рівень зашлакованості організму
 • Дослідження, яке проводилось на курях виявило зниження загального рівня холестерину і зменшення відкладення жиру майже в 2 рази
Минерол гипертония
Рекомендації щодо застосування:
При підвищеному холестерині приймайте Мінерол 2-3 рази на день з водою 40°С -45°С за півгодини до їди з обов'язковим контролем холестерину.
Механізм дії Мінеролу:
АРТРИТ, АРТРОЗ та інші проблеми кісткової системи
Основну роль в нормалізації роботи опорно-рухового апарату відіграє найважливіша природна властивість Мінеролу - високий рівень лужних елементів, який складає 77%. Саме це сприяє швидкому відновленню кислотно-лужної рівноваги в організмі при його застосуванні. Зникають різні викривлення в кінцівках, ущільнення, «шишки». Полегшує біль в кістках, нормалізує емоційний стан, і, що дуже важливо, призводить до зменшення і навіть повного зникнення печії. І цей перелік - мінімальний спектр позитивних змін в організмі при використанні Мінеролу. Вкрай важливим елементом Мінеролу, який сприяє відновленню кісткової і сполучної тканини є кремній. Без достатньої кількості кремнію не засвоюється кальцій.
Результати досліджень :
 • Перше дослідження. Біологічне коригування. У хворих на остеоартроз на тлі остеохондрозу хребта і ревматоїдного артриту (Національний Медичний університет ім. Богомольця) прийом Мінеролу впродовж 14 днів (по 5 г 2 рази на день) допоміг зменшити ознаки синовіту за перші 4-6 діб, без Мінеролу за 8-9 діб;
man
Рекомендації щодо застосування:
При артриті та будь-яких інших болях у кістках приймайте Мінерол 2-3 рази на день з водою 40°С-45°С за півгодини до їди (1ч.л. на 150-200мл води).
Механізм дії Мінеролу:
Завдяки природно-збалансованому мінеральному складу, в тому числі наявності таких важливих елементів, як хром, сірка, йод, залізо, селективній сорбції і здатності олужнювати, вживання Мінеролу призводить до нормалізації ваги, що є унікальним побічним ефектом при оздоровленні всього організму
Результати досліджень :
 • Дослідження доводять, що при використанні Мінеролу нормалізується ліпідний обмін. Під час досліджень на тваринах виявлене зменшення вісцерального жиру в порівнянні з контролем у 2 рази.
 • Зменшення жирової тканини в організмі, в тому числі вісцерального жиру, спостерігалось також у клієнтів, які приймали Мінерол двома шляхами: перорально і зовнішньо у процесі обгортування Мінеролом.
 • Виявлено, що постійне вживання Мінеролу зменшує потребу солодкого, допомагає контролювати апетит і сприяє зменшенню разової порції їжі для насичення, що найбільше сприяє для нормалізації ваги.
 • Коли Ви приймаєте Мінерол у програмі корекції ваги, всередині організму запускаються механізми, які сприяють відновлення стану саморегуляції.
man
Рекомендації щодо застосування:
У програмі корекції ваги вживайте Мінерол 6 разів на день за 30хв до і 30хв після кожного прийому їжі (4г за один прийом). Перед прийомом їжі розмішайте Мінерол у 150-200мл води 40°С-45°С, а після їжі - в 50мл води такої ж температури. Тривалість курсу – 30 днів на тлі алкалінової дієти (30% продуктів, з кислою реакцією, 70% - з лужною) з індивідуальним підбором харчування (за датою народження). Потім Мінерол приймати щодня 2-3 рази на день до їди з тим же принципом харчування.
Механізм дії Мінеролу:
Ефект зниження цукру в крові досягається завдяки наявності мінерального елементу – хрому. Саме цей елемент зв'язує інсулін з рецепторними ділянками мембран клітин, крізь які він переносить глюкозу і амінокислоти всередину клітини. Також, не останню роль у зниженні цукру відіграють вибіркові сорбційна властивості Мінеролу та його здатність олужнювати організм.
Результати досліджень :
 • Дослідження по використанню Мінеролу в програмі зниження цукру довели, що його застосування сприяло швидкому поліпшенню загального стану хворих на цукровий діабет 2-го типу. Практично у 100% пацієнтів з 2-м типом діабету рівень цукру мав тенденцію до зменшення. У 60% рівень цукру нормалізувався за 56 днів. І через 15 днів після припинення використання Мінеролу рівень цукру не підвищувався (Діабетичний Центр Шевченківського району, м. Київ).
 • Під час іншого експерименту (Національний Медичний університет ім. Богомольця) у хворих на ревматоїдний артрит в поєднанні з остеоартрозом великих суглобів і з супутнім цукровим діабетом 2-го типу на тлі цукрознижувальних препаратів рівень цукру в крові був 18,5 ммоль/л. Через 7 днів після прийому Мінеролу рівень цукру становив 6,6 ммоль/л, через 12 днів - 5,6 ммоль/л. У контрольній групі цукор залишався на рівні 18,5 ммоль/л.
 • Ще в одному експерименті (Клініка для вчених НАН України) при використанні Мінеролу 1 раз на добу протягом 10 днів у хворих на цукровий діабет рівень цукру зменшився на 2 -5 ммоль/л.
Минерол диабет
Рекомендації щодо застосування:
При діабеті 2-го типу приймайте Мінерол 2-3 рази на день з водою 40°С-45°С за півгодини до їди (1ч.л. на 150-200мл води) з обов'язковим контролем цукру в крові і поступовим зменшенням дози для зниження цукру та інсуліну..
ПРИДБАТИ Мінерол

Клінічні дослідження ефективності Мінеролу

 • Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска НАМН України
 • Науковий Центр радіаційної медицини НАМН України
 • Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця
 • Клініка для вчених НАН України
 • Діабетичний центр Шевченківського району м.Києва
 • Центральна міська лікарня м.Армянська
 • Головний військовий клінічний госпіталь Української військово-медичної академії
25
років досліджень
50 000
людей пройшли курсовий прийом Мінеролу
98%
позитивних відгуків
35
країн, в яких люди приймають Мінерол

Скільки ще грошей та часу ви готові витратити на пігулки, які не дають результату?

Якщо Ви бажаєте:
 • щоб нічого не боліло
 • позбутися хронічних захворювань
 • мати ясну голову
 • продуктивно працювати і менше втомлюватися
 • зберегти життєву енергію та здоров'я
 • прожити повноцінне життя
 • провести старість без таблеток
minerol31.png
bonus
При замовленні курсу бонус - програма харчування за датою Вашого народження
Не є лікарським засобом.
Перед використанням уважно ознайомтеся з інструкцією про використання.
Особам, які страждають частими закрепами, які приймають рецептурні медичні препарати, перед використанням даного продукту слід проконсультуватися з лікарем.
Протипоказання відсутні.
Задавайте питання в Telegram першими Задавайте питання в Viber першими