30-ти денний курс очищення організму за допомогою Мінеролу

100 пакетиків Мінеролу на 30 днів 100 пакетиків Мінеролу на 30 днів

Курс очищення містить

Мінерол - унікальний природний DETOX-КОМПЛЕКС до складу якого входять більше, ніж 70 органічних мінералів.
Мінерол виготовляється на основі природного мінералу монтморилоніту з донних відкладень молюсків і водоростей з глибини 70 метрів. Мінерол - м'який природний сорбент з лужною реакцією. Завдяки пористій структурі, має високу сорбційна (поглинаючу) здатність, очищує кров, печінку, судини і весь організм від токсинів, консервантів, барвників, шкідливих харчових добавок (Е), важких металів, і радіонуклідів. Мінерол – це 70 органічних мінералів, які доповнюють їх дефіцит в організмі і відновлюють pH крові, завдяки потужному потенціалу лужних мінералів, частка яких у Мінеролі становить більше, ніж 70%.
Книга "ФОРМУЛА ЗДОРОВ'Я"
автори:
Л. Борисенко,
Є. Стародубцев.
ФОРМУЛА ЗДОРОВ'Я

Чому ми хворіємо?

Можливо це прозвучить дивно, але наш організм «спроектований» таким чином, що здатний справлятися з більшістю захворювань самостійно. Функція саморегуляції закладена в нас природою! Але забруднене міське повітря, радіація, ароматизатори, барвники, незбалансоване харчування, трансжири, неякісна вода, фармпрепарати та інші токсини порушують цю систему і повільно руйнують нас зсередини. Деякі джерела стверджують, що впродовж року з їжею і водою людина може спожити до 10 кг отруйних речовин і токсинів!

Будь-яке захворювання має всього 3 основні причини:

забруднення організму
нестача мінералів
закислення організму

Мінерол -
це 70 органічних мінералів докембрійського періоду з молюсків і водоростей

Кремній
Його дефіцит прискорює старіння, призводить до хронічної втоми і провокує виникнення онкозахворювань. Спричиняє атеросклероз, інфаркт, інсульт, кам’яної хвороби.
cr
Кальцій
Нестача цього елементу призводить до зниження імунітету, в поєднанні з іншими факторами провокує випадіння волосся, зубів і дефекти нігтів. Спричиняє крихкість кісток, утворення наростів, ущільнення, тощо.
cr
Хром
Основна функція цього елементу - регуляція цукру в крові. Його нестача провокує виникнення діабету, атеросклерозу, порушення в роботі щитовидної залози і зниження імунітету.
cr
Залізо
Дефіцит заліза входить в топ-10 загроз для здоров'я за версією ВООЗ. Призводить до стомлення, зниження імунітету, провокує рак шлунку.
image
cr
Йод
При дефіциті йоду порушується робота щитовидної залози, виникає слабкість, безсоння, спостерігається втрата апетиту, погіршення зору. Значна кількість досліджень доводять, що нестача йоду провокує виникнення онкозахворювань.
cr
Цинк
Дефіцит цинку - це висока ймовірність проблем із волосся та нігтями, захворювань шкіри та неврологічні захворювання.
cr
Магній
Найважливіший мінерал для вашого серця. Його дефіцит провокує оніміння і втрату чутливості кінцівок, часті головні болі, судоми, карієс, швидку стомлюваність.
Селен
Селен
Знижує ризик онкозахворювань майже на 40%, а смертність від них - на 50%. Захищає печінку, шкіру і м'язи від токсинів.

Мінерол очищує Ваш організм, виводить токсини, компенсує дефіцит мінералів і підлужнює кров

Очищення крові
Очищення крові
Очищення шлунково-кишкового тракту
Очищення шлунково-кишкового тракту
Нормалізація тиску
Нормалізація тиску
plus
Зміцнення судинних стінок
Очищення печінки
Очищення печінки
Повноцінне мінеральне живлення
Повноцінне мінеральне живлення
Відновлення суглобів і кісток
Відновлення суглобів і кісток
Стабілізація рівня цукру
Стабілізація рівня цукру

Вже тисячі людей вдячні Мінеролу

book
Чи знаєте Ви хоча б один засіб, про який опублікована ціла книга, яка містить тільки відгуки? Прочитайте їх і, напевно, Ви знайдете багато історій, схожих на власну!

Чому Мінерол необхідний при?

Оберіть захворювання зі списку, щоб дізнатися про механізм дії Мінеролу в конкретному випадку і отримати рекомендації стосовно прийому
Механізм дії Мінеролу:
Оскільки Мінерол є джерелом кремнію, він сприяє зміцненню стінок судин, виводить зайвий шкідливий холестерин і нормалізує формулу крові. Сприяє виробленню альфа-холестерину (корисний холестерин, який знижує ризик виникнення атеросклерозу).
Результати досліджень:
 • За 21 день прийому Мінеролу результат аналізу показав зниження рівня холестерину в 2, а зниження ризику атеросклерозу - в 3 рази
 • Зросла кількість еритроцитів і підвищився гемоглобін, що свідчить про позитивний вплив на клітини кровотворної системи
 • Нормалізувалися функції печінки і жовчовивідних шляхів
 • Зріс потенціал імунної системи та знизився рівень зашлакованості організму
 • Дослідження, яке проводилось на курях виявило зниження загального рівня холестерину і зменшення відкладення жиру майже в 2 рази
Мінерол гіпертонія
Рекомендації щодо застосування:
При підвищеному холестерині приймайте Мінерол 2-3 рази на день з водою 40°С -45°С за півгодини до їди з обов'язковим контролем холестерину.
Механізм дії Мінеролу:
АРТРИТ, АРТРОЗ та інші проблеми кісткової системи Основну роль в нормалізації роботи опорно-рухового апарату відіграє найважливіша природна властивість Мінеролу - високий рівень лужних елементів, який складає 77%. Саме це сприяє швидкому відновленню кислотно-лужної рівноваги в організмі при його застосуванні. Зникають різні викривлення в кінцівках, ущільнення, «шишки». Полегшує біль в кістках, нормалізує емоційний стан, і, що дуже важливо, призводить до зменшення і навіть повного зникнення печії. І цей перелік - мінімальний спектр позитивних змін в організмі при використанні Мінеролу. Вкрай важливим елементом Мінеролу, який сприяє відновленню кісткової і сполучної тканини є кремній. Без достатньої кількості кремнію не засвоюється кальцій.
Результати досліджень :
 • Перше дослідження. Біологічне коригування. У хворих на остеоартроз на тлі остеохондрозу хребта і ревматоїдного артриту (Національний Медичний університет ім. Богомольця) прийом Мінеролу впродовж 14 днів (по 5 г 2 рази на день) допоміг зменшити ознаки синовіту за перші 4-6 діб, без Мінеролу за 8-9 діб;
man
Рекомендації щодо застосування:
При артриті та будь-яких інших болях у кістках приймайте Мінерол 2-3 рази на день з водою 40°С-45°С за півгодини до їди (1ч.л. на 150-200мл води).
Механізм дії Мінеролу:
Завдяки природно-збалансованому мінеральному складу, в тому числі наявності таких важливих елементів, як хром, сірка, йод, залізо, селективній сорбції і здатності олужнювати, вживання Мінеролу призводить до нормалізації ваги, що є унікальним побічним ефектом при оздоровленні всього організму.
Результати досліджень:
 • Дослідження доводять, що при використанні Мінеролу нормалізується ліпідний обмін. Під час досліджень на тваринах виявлене зменшення вісцерального жиру в порівнянні з контролем у 2 рази.
 • Зменшення жирової тканини в організмі, в тому числі вісцерального жиру, спостерігалось також у клієнтів, які приймали Мінерол двома шляхами: перорально і зовнішньо у процесі обгортування Мінеролом.
 • Виявлено, що постійне вживання Мінеролу зменшує потребу солодкого, допомагає контролювати апетит і сприяє зменшенню разової порції їжі для насичення, що найбільше сприяє для нормалізації ваги.
 • Коли Ви приймаєте Мінерол у програмі корекції ваги, всередині організму запускаються механізми, які сприяють відновлення стану саморегуляції.
man
Рекомендації щодо застосування:
У програмі корекції ваги вживайте Мінерол 6 разів на день за 30хв до і 30хв після кожного прийому їжі (4г за один прийом). Перед прийомом їжі розмішайте Мінерол у 150-200мл води 40°С-45°С, а після їжі - в 50мл води такої ж температури. Тривалість курсу – 30 днів на тлі алкалінової дієти (30% продуктів, з кислою реакцією, 70% - з лужною) з індивідуальним підбором харчування (за датою народження). Потім Мінерол приймати щодня 2-3 рази на день до їди з тим же принципом харчування.
Механізм дії Мінеролу:
Ефект зниження цукру в крові досягається завдяки наявності мінерального елементу – хрому. Саме цей елемент зв'язує інсулін з рецепторними ділянками мембран клітин, крізь які він переносить глюкозу і амінокислоти всередину клітини. Також, не останню роль у зниженні цукру відіграють вибіркові сорбційна властивості Мінеролу та його здатність олужнювати організм.
Результати досліджень:
 • Дослідження по використанню Мінеролу в програмі зниження цукру довели, що його застосування сприяло швидкому поліпшенню загального стану хворих на цукровий діабет 2-го типу. Практично у 100% пацієнтів з 2-м типом діабету рівень цукру мав тенденцію до зменшення. У 60% рівень цукру нормалізувався за 56 днів. І через 15 днів після припинення використання Мінеролу рівень цукру не підвищувався (Діабетичний Центр Шевченківського району, м. Київ).
 • Під час іншого експерименту (Національний Медичний університет ім. Богомольця) у хворих на ревматоїдний артрит в поєднанні з остеоартрозом великих суглобів і з супутнім цукровим діабетом 2-го типу на тлі цукрознижувальних препаратів рівень цукру в крові був 18,5 ммоль/л. Через 7 днів після прийому Мінеролу рівень цукру становив 6,6 ммоль/л, через 12 днів - 5,6 ммоль/л. У контрольній групі цукор залишався на рівні 18,5 ммоль/л.
 • Ще в одному експерименті (Клініка для вчених НАН України) при використанні Мінеролу 1 раз на добу протягом 10 днів у хворих на цукровий діабет рівень цукру зменшився на 2 -5 ммоль/л.
 • В регуляции веса задействованы следующие механизмы, которые при приеме Минерола, как установлено множеством исследований, способствовали возвращению организма в состояние саморегуляции:
man
Рекомендації щодо застосування:
При діабеті 2-го типу приймайте Мінерол 2-3 рази на день з водою 40°С-45°С за півгодини до їди (1ч.л. на 150-200мл води) з обов'язковим контролем цукру в крові і поступовим зменшенням дози для зниження цукру та інсуліну.
ПРИДБАТИ Мінерол

Клінічні дослідження ефективності Мінеролу

 • Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска НАМН України
 • Науковий Центр радіаційної медицини НАМН України
 • Центральна міська лікарня м.Армянська
 • Клініка для вчених НАН України
 • Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця
 • Діабетичний центр Шевченківського району м.Києва
 • Головний військовий клінічний госпіталь Української військово-медичної академії
25
років досліджень
50 000
людей пройшли курсовий прийом Мінеролу
98%
позитивних відгуків
35
країн, в яких люди приймають Мінерол

Скільки ще грошей та часу ви готові витратити на пігулки, які не дають результату?

Якщо Ви бажаєте:
 • щоб нічого не боліло
 • позбутися хронічних захворювань
 • мати ясну голову
 • продуктивно працювати і менше втомлюватися
 • зберегти життєву енергію та здоров'я
 • прожити повноцінне життя
 • провести старість без таблеток
img
bonus
При замовленні курсу бонус - програма харчування за датою Вашого народження
Не є лікарським засобом.
Перед використанням уважно ознайомтеся з інструкцією про використання.
Особам, які страждають частими закрепами, які приймають рецептурні медичні препарати, перед використанням даного продукту слід проконсультуватися з лікарем.
Протипоказання відсутні.